Červen 2010

NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

4. června 2010 v 9:39
NMP
Naše společnost byla založena roku 1992 v Norsku. Během krátké doby se vypracovala ve vedoucího dodavatele doplňků stravy na evropském trhu. V roce 2006 byla založena dceřinná společnost i v České republice, která se věnuje zákazníkům z Čech i Slovenska. V současné době máme více než 100 000 zákazníků a jejich počet stále roste. Především se jedná o spokojené zákazníky a reakce některých z nich jsou dostupné na webových stránkách www.naturamed.cz

Společnost působí na českém i slovenském trhu formou zásilkového prodeje. Věrnostní program pravidelného zasílání balíčků byl vytvořen na základě přání našich zákazníků. Dáváme Vám tak možnost vyzkoušet si Přírodní Omega-3 i další produkty po dobu 30ti dní zdarma. Naše produkty jsou zasílány zákazníkům jen na základě řádné objednávky. Program funguje tak, že první zásilka je za cenu pouze poštovného a balného 45,- Kč. V tomto prvním balíčku je přiložená složenka se 14-ti denní splatností, informace o produktu a uvítací dopis s informací, jak lze program pravidelného zasílání zrušit - telefonicky nebo písemně. Pokud si zákazník program nezruší je mu po měsíci zaslána další zásilka již za plnou cenu. Váš doplněk stravy bude doručen přímo do Vaší poštovní schránky a to s naprostou pravidelností. Abonentní program je pro Vás velkým benefitem. Velkou výhodou je i to, že na uhradu zboží máte 14-ti denní dobu splatnosti.

nabídka sortimentu :

  • Přírodní Omega-3 z nejčistších moří světa
  • ProstaXin, který podporuje zdravou funkci prostaty
  • OmegaMarine Forte z norského lososa pro maximální vstřebání
  • Žen-Šen pro posílení imunitního systému

objednávka :

  • prostřednictvím ZÁKAZNICKÉ LINKY :+420 389 005 115 ( telefonní číslo pro slovenské zákazníky +421(0)233 006 743)
  • pomocí internetových stránek www.naturamed.cz
  • na základě vyplněného odpovědního kupónu

rušení abonentního programu :

  • telefonicky prostřednictvím zákaznické linky
  • písemně na adrese Nemanická 16, 370 18 České Budějovice( adresa pro slovenské zákazníky P.O.BOX 35,840 00 Bratislava 4)
Pokud máte zájem o bližší informace navštivte naše internetové stránky www.naturamed.cz ( www.naturamed.sk) nebo kontaktujte naši zákaznickou infolinku mezi 8 - 16 hodinou v jakýkoliv pracovní den.Naši operátoři jsou připraveni Vám zodpovědět každý dotaz nebo Vám pomoci vyřešit Váš požadavek.


...
Společnost NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o., IČ: 26106965, zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje získávané za účelem nabídky obchodu a služeb se předávají ke zpracování dalším společnostem. V případě nesouhlasu s tímto postupem, nás prosím neprodleně informujte.